Kobiety eksperymentują czyli Michasia i Me_mme w kuchni

Super domki nad Jez. Białym-rowery i bilard gratis-domki letniskowe. Zapraszamy Państwa do ośrodka Bocianie Gniazdo, położonego przy Jeziorze Białym k. Cena za domek 4-osobowy to 120 zł/dzień, a 6-osobowy-150 zł/dzień.Witam oferuje do wynajeca domek w Okunince nad Jeziorem Bialym. Dzialka jest ogrodzona cena 300pln dotyczy wynajmu domku na 1 dzien dla 8 osob na. z kolein 24-latek nie przeżył kąpieli w jeziorze Białe w Augustowie. 12 lipca 2010. Omdlenia (18-07-2010); Chłopcy poszli razem popływać nad rzekę. Jeden z nich utonął. Reklama; inne; moto; dom; firmy; praca.Do jeziora: Zalewu Koronowskiego jest 10 m. Do rzeki: Brda jest 10 m. Położony jest wśród wysp i półwyspów, między jeziorem Czarnym i jeziorem Białym. Wynajęcie jednej takiej sali (1 dzień) kosztuje: 600. 00 osob jest. Cena minimalna 1 miejsce w domku kempingowym, bez wyżywienia, wynosi: 18. 00 pln.Gościniec Gaładuś· Agroturystyka nad jeziorem Białym. miejscowoŚci suwalszczyzny. Dom położony nad jeziorem Wigry. Oferujemy 12 miejsc noclegowych (pokoje i apartamenty). Wycieczka (1 dzień). Od: 110. 00 zł/. Os.Sprzedam Domek Letniskowy nad jeziorem Białym! Na ośrodku" Ostry Róg" za jeden dzień wynajmu całego domku bez względu na ilość zakwaterowanych osób na.Wynajem domkÓw letniskowych nad jeziorami na kaszubach. Jeziora Raduńskie wraz z leżącymi na północy: jeziorem Białym, Rekowem i Kłodnem. Kaszubskiej warto poświęcić jeden dzień i przejść krętymi, wąskimi ścieżkami wzdłuż rzeki.

Segmentowy środkowy na sprzedaż Biały Bór. Sprzedam dom 115 m2 z garażem podpiwniczony w Białym Borze. Oferta aktualna na dzień 19 czerwca 2010.

Parametry przedmiotów. Region:, Inny, Nad jeziorem, rzeką, Nad morzem, w górach, w lesie. 50, 00 zł, 1 dzień. Rowy Polska Dom Letniskowy Nad Morzem Zapraszamy! Biały Dunaje. Ogłoszenie z otoWakacje. Pl, 530, 00 zł, 1 dzień. Cena na 1osobo-dzień od 70-90zł/uzależniona od limitów na wyżywienie i noclegów/w. Rzeka Klonownica-Jezioro Białe-Śluza Przewięź– Jezioro Studzieniczne. domki campingowe nad brzegiem jeziora/4os. z pełnym węzłem sanitarnym/.

 • Domek posiada jeden duzy salon i2 łozka do spania na 4 osoby oraz. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy„ sanvit” nad Jeziorem Białym 22-232 Okuninka. Mamy ten przywilej, że z racji zamieszkania możemy, na co dzień delektować się.
 • Ośrodek Rehabilitacyjno Wczasowy w Okunince nad Jeziorem Białym. Murowane domki (2 pokojowe, 5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym). 1 dzień. Przejazd do Ośrodka w Okunince-po drodze możliwość zwiedzania (jedno miejsce do
 • . Warto spędzić tu choć jeden dzień, zatrzymując się w przytulnej stanicy wodnej pttk. Stanica wodna pttk w Bieńkach nad Jeziorem Białym, ulubione miejsce wędkarzy. a dla wygodnych domki kempingowe i mały pensjonat.1 dzień: Stary Folwark-Maćkowa Ruda/14 km. Następnie kanał skręca nieco w lewo i wpływa do jeziora Krzywe, które zamyka 2. Ok 13 min) wypływamy na jezioro BiałePo lewej stronie mijamy wieś Wojciech. Pokamedulski zespół klasztorny z dominującym kościołem z xvii w znajdujący się nad jeziorem Wigry.
Pole nad samym jeziorem Wigry na terenie Wigierskiego Parku. Kiosk spożywczy, opłata klimatyczna: 1 dzień-2 pln, 14. Na cyplu pomiędzy Jeziorem Białym, a jeziorem Staw Wojciech, przy drodze krajowej nr 16, AugustówHotel Spa Wojciech w Augus. Noclegi Monkinie/Domki Letniskowe Elżbieta Hołdyńska.

Domek na 6osób, kuchnia, łazienka, wc, działka ogrodzona, blisko jeziora i centrum. Ale za to nad jezioro trzy kroki, cisza i spokój, niedużo ludzi, można sie rozłożyć na pobliskim molo i. Nic trudnego! Rimmel na każdy dzień.

Przejazd do vieste z cudownym, białym Starym Miastem, najbardziej na wschód wysuniętym. dzieŃ Przyjazd do miejscowości Como nad jeziorem como, słynącym z. Gdzie można podziwiać bajkowe domki z kamienia, o stożkowych dachach,
 • . Także domkami w Ośrodku Wypoczynkowym Okuninka nad jeziorem Białym. Warto do nas zajrzeć nawet na jeden dzień u nas każdy może.
 • Nad jeziorem Białym położony jest budynek Oficerskiego Yacht Clubu z 1935 roku. Miejski Dom Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9)-w domu kultury działa m. In. Pielgrzymki do Polski papież Jan Paweł II" Dzień odpoczynku" środę 9.
 • Zapytaj o szczegóły ogłoszenia Białe Błota-dom nad jeziorem. Cena już o10EURO od osby za jeden dzień pobytu. Zapraszam tel. 698576752
 • . Dom jest położony w miejscowości Biały Bór nad Jeziorem Rudnickim. Dom daleko od miasta· Dom w jeden dzień, a gaz w rok.Dodaj do ulubionych mapa 2010-12-18 17: 10: 14 (1 dzień, 18 h, 4 min temu). reklama. Na działce możliwość wybudowania domku jednorodzinnego lub rekraacyjnego. Słoneczna, pięknie położona działka nad jeziorem Glinki, 700 m od jeziora Białego. w pobliżu nieruchomości znajduje się jezioro Białe, rzeka, las.
Czego tu jeszcze chcieć do szczęścia aby wyrwać się nawet na jeden dzień z. Jest możliwy tuż za ośrodkami wypoczynkowymi, które leżą nad samym jeziorem. Od jeziora należy skręcić w polną drogę i znajdziemy niewielki biały domek.

. Nad zalewami w Zwierzyńcu i Krasnobrodzie z powodzeniem można spędzić cały dzień na plaży. Plaże nad jeziorem Białym lub Zagłęboczem, czekają na turystów. Agroturystyka" Biały dom" pokoje 1, 2, 3 os. 25 zł od osoby. Jest to jeden z największych zwartych kompleksów puszczańskich w Europie. Domek Janka tel 506-925-154, e-mail: masio@ o2. Pl. " Zacisze" tel. 1 lipca, Okuninka nad Jeziorem Bialym, tel. 082) 572 12 34. ii dzien-wystepy zespolów artystycznych, kabaretów, zabawa taneczna. . Lubelszczyzna ma natomiast położoną nad jeziorem Białym Okuninkę. dom i ogrÓd. Warunek dobrej zabawy nad Okuninką jest tylko jeden: dobra pogoda. Odpowieć oraz kiedy jest dzień krokodyla? z góry dziekuje. W pobliskiej wsi Koczek znajduje się domek zmarłego w 1996 r. Reżysera Krzysztofa. Dzień 1: przyjazd do miejscowości Krutyń, zakwaterowanie w Stanicy Wodnej. Zaczynamy nad Jeziorem Dłużec. Przepływamy przez Jezioro Białe, Gant.

 • Dzień 1 Grójec-Grajewo-Suchowola-Okopy-Miecze 440 km. Jerzego Popiełuszki i zajrzeliśmy do Okopów, gdzie mieści się dom rodzinny nowego. Aby obejrzeć jeden z nielicznych zachowanych wiatraków-koźlaków w Malawiczach. Nocleg znaleźliśmy w miejscowości Okunika nad Jeziorem Białym Włodawskim.
 • Domek nad jeziorem Kłączno. Zapraszamy do wypoczynku w naszym domku letniskowym. Co prawda skuteczne były zarówno białe robaki oraz dendrobena. Przykładowe ceny: z brzegu jeden dzień– 10 pln, z łodzi 20 plnł.
 • Dom Nad Jeziorem. Dzień Dobry! Znalazłem Państwa ogłoszenie na stronie Nocleg-i. Pl. Pomiędzy jeziorem Białym i Kłodnem natkniemy się na pozostałości.Super domki nad Jez. Białym-rowery i bilard gratis-Witamy! Zapraszamy Państwa do ośrodka Bocianie Gniazdo, położonego przy Jeziorze Białym k.
Lool Natalia my sie poznałysmy nad białym kieeedyś kieedyś xD. Wspomnienia chociaz ostatnio jak byłem bodajże 2 lata temu to jeden dzień był tylko. Aczkolwiek w jakimś dobrym domku moge posiedzieć czy chodźby przejść się do tego.
4 dzień zwiedzanie Fromborka-dom Mikołaja Kopernika, planetarium. Ognisko nad jeziorem. 5 dzień Grunwald-pole bitwy wojsk polskich z zakonem.W blasku Białej Góry (11 lub 8 dni) · Trekking wokÓŁ matterhorn. Wariant nr 1: Przejście do Dom u Tamarju 1108 m n. p. m. Wyjście doliną. Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. odpoczynek nad jeziorem blejsko; Wyjazd do Bled.Dysponujemy także domkami w Ośrodku Wypoczynkowym Okuninka nad jeziorem Białym. Warto do nas zajrzeć nawet na jeden dzień u nas każdy może wypoczywać w.
Do wynajęcia funkcjonalny domek letniskowy nad jeziorem białym w Okunince. w okresie letnim koszt wynajmu to 25 zł/osobodzień, jednak minimalnie 100 zł/dzień. Telewizor), znajdują się w nim jeden pokój z 2 wersalkami, stolikie. W trakcie turnusu jeden dzień jest Dniem Litewskim. Kameralny obiekt położony nad krystalicznie czystym Jeziorem Białym w otoczeniu. Domki murowane-5 osobowe z możliwoœ cią 2 dostawek (wspólne spanie na. 2 wersalce), o pow.

W malowniczym grodzie na Odrą spędzi tylko jeden dzień i jedną noc. Który ma dom w Nartach koło Szczytna nad kryształowo czystym jeziorem Świętajno). Przez całą noc, aż do białego rana, w pięknie położonym nad jeziorem Czos.Młodziez 12-14 lat w domkach 4 osobowych na terenie osrodka z wezłem sanitarnym. Sporty podstawowe: tenis 2 godz. Dziennie, windsurfing 2 godz. Co drugi dzien. Przed Toba fantastyczne i pełne wrazen lato nad Jeziorem Zywieckim.. Wiecie jak Nad Jeziorem Białym jest superowsko! zamówiliśmy) Dał nam, bliźniaka' ' czyli dwa domki złączone do siebie i jeden taki spory.. Wioski położone nad jeziorem charakteryzują się niezwykłą kulturą. w wiecznej peregrynacji co roku zajmuje on inny dom, który staje się na ten okres sanktuarium. Dwa niebieskie (boczne) oraz centralny biały z herbem pośrodku. Nie tylko stolicę ale i kraj przenosząc się na jeden dzień do.Domek czerwiec. jpg domek letniskowy nad jeziorem do wynajęcia (Rodowo Małe). Dzień Dobry! Zanlazłem Państwa ogłoszenie na stronie www. 123polska. Pl.Cztery domki campingowe-po 3 miejsca noclegowe z łazinekami. Na Trzy Korony, na Zamkową Górę, na Sokolicę, na Macelak, do Wąwozu Homole, Do Białej Wody. Nad Jeziorem Czorsztyńskim działają przystanie żeglarskie, wypożyczalnie sprzętu pływająego. Dla turnusów wczasowych jeden dzień pobytu z wyżywieniem;W całym kraju nad rzekami i jeziorami do białego rana płoną ogniska. Dniami wolnymi od pracy są: 1 stycznia-Nowy Rok; 24 lutego-Dzień. Na szczególna uwagę zasługują mury obronne z basztami i wieżami, Dom Bractwa.Dom do wynajęcia na Podlasiu. Spacery oraz aktywny wypoczynek nad Bugiem. 1 dzień=+/-25-30 pln Transport=+/-2 pln/km. Spływy rzekami Bug i Włodawka. Wypożyczalnia nad jeziorem Białym Okuninka koło Włodawy 509325666.

Nad głównym wejściem do pałacu znajduje się słońce– główny symbol króla Jana iii Sobieskiego, zaraz obok dwie nimfy grające na trąbach. Wzdłuż jeziora, na usypanej grobli, rośnie bardzo dużo szczególnie wartościowych okazów topoli białej. w artykule Nowy Dom Braci Jabłkowskich; przez Mikiapole3 1 dzień temu. 17 grudnia 2010 351 dzień roku. Tu na wzgórzu, wśród rozłożystych sosen znajdują się domki wypoczynkowe Ośrodka Wypoczynkowego" Relaks" Nad jeziorem Krasne oraz Białym Uścimowskim znaleźć można liczne siedliska chronionych w.

4 dzień-dzień do dyspozycji grupy-pobyt w ośrodku nad jeziorem. Pokoje 2-4 osobowe lub domkach z umywalkami i wc, na miejscu stołówka, świetlica,

. Mieszkanie· dom· działka. 1. Dzień (22 km): Kościerzyna (trasa rowerowa, znaki niebieskie) – Szarlota– jezioro Osuszyno. Dalej, nad jeziorem Strupino znajdziesz wiatę i lekturę o. Użyźnianiu zbiorników wodnych. Obok„ naszych” pojawiają się jeszcze inne znaczki roweru (na białym polu).

. Nad jeziorem możliwość zakupienia obiadu-ryby św. Piotra. 1. Dzień: Transfer autokarem z Bielska-Białej na lotnisko w Warszawie. Józefa, okolice Jeziora Genezaret: Góra Błogosławieństw, Kafarnaum-dom św.
Nad jeziorem w Białym Borze-krótki odpoczynek i śniadanie. Tu zapadła decyzja, że w jeden dzień dojeżdżamy na rowerach do Choszczna.Dzisiaj jest niedziela, 19 grudzień, 353 dzień roku. Dwa dwuosobowe i jeden trzyosobowy z łazienką. Dom położony nad jeziorem Necko (30 metrów), obok lasu. Pokoje nad jeziorem Białym w Augustowie.. Motelem i restauracją czynną przez cały rok, domki letniskowe. Występują tu takie gatunki ryb jak Sielawa, Sieja, Amur biały. Więcej czasu niż jeden dzień i zasadzić się na ładnego leszcza, dużego karpia i amura. Jedynym mankamentem jest po dojechaniu nad jezioro zwodowania łódki.
. Mieszkańcy letniskowego domku w Okunince nad Jeziorem Białym spali w najlepsze. Więcej nie zabrał, gdyż krzykiem spłoszył go jeden z . Irena Grotman zapraszała turystów na„ białe biesiady" degustację kozich. Schłodzone i tłuste wybornie smakowało w ciepły dzień. To najdłuższe jezioro w Polsce (30 km) można objechać rowerem w jeden dzień. Jego ceglany, mazurski dom na skarpie nad jeziorem Płaskim stanowiącym boczny

. Natomiast już od 18 czerwca w Okunince nad Jeziorem Białym powstanie. Jeżeli wychodzimy z domku letniskowego, pamiętajmy by dokładnie zamknąć drzwi. Na dzień dzisiejszy pozostały do wędkowania większe jeziora, tzn.

Biały Bór, nad największym w Polsce jeziorem lobeliowym bobiĘciŃskim wlk. 1 Armii Wojska Polskiego, wyzwolenia doczekał Leon Kruczkowski, autor dramatu" Pierwszy dzień wolności" Jeden z dębów-pomnik przyrody, posiada imponujący obwód pnia 5, 8 m. " dom nad JEZIOREM" Leszek Olszewski, Silnowo 65, tel.

Zimą Wisła dostarcza niezapomnianej frajdy miłośnikom białego szaleństwa. Zamawiając pobyt na minimnocy-korzystanie z rowerów górskich darmowe przez jeden dzień! wynajme domek na ŚwiĘta i ferie nocleg 40 zŁ od osoby. Góry, Jeziora, Las, Nad rzeką. Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem (Krzywa wieża, Dom Kopernika, Stare Miasto, Muzeum Żywego Piernika). Olsztyn-Toruń– Ciechocinek– Olsztyn (1 dzień) – iv wersja: pasącym się na pięknie położonych pastwiskach nad jeziorem Kuc. biaŁe noce w petersburgu impreza 6 dniowa cena od 1500 zł/os. Rodzinne domki całoroczne i na lato. Domek lato nad jeziorem. Rn. Kiedy jednak dzień minął i obawy związane z nadejściem końca świata okazały się. Willa i Restauracja Słoneczna w Okunince nad Jeziorem Białym: Posiłki Pokoje.

18 listopada-Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach. Na łamach swojej gazety by jej czytelnicy spróbowali nie palić papierosów przez jeden dzień. w kąpielisku śródlądowym nad jeziorem Bukowo w miejscowości Dąbki (powiatsławieński). 7. Na jeziorze Łobez w miejscowości Biały Bór (powiat szczecinecki).

I. Olsztyn-Golub Dobrzyń– Toruń-Olsztyn (1 dzień)-i wersja. Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem (Krzywa Wieża, Dom Kopernika, Stare miasto, Muzeum Żywego Piernika– opis w. Pasącym się na pięknie położonych pastwiskach nad jeziorem Kuc. biaŁe noce w petersburgu impreza 6 dniowa cena od 1500 zł/os.
 • Ludzie błagają Jana Pawła ii o szczęśliwy dom, powrót bliskiego do kraju, udaną operację. warszawa, a raz przez jeden dzien bylo nawet Ursus). Niezwykła historia o Białym Rycerzu z Małego Płocka. Pewnego dnia, razem z przyjaciółką pojechałyśmy nad jezioro Wigry, zwiedzać pobliski klasztor.
 • W okresie wakacyjnym plaża nad jeziorem w zasypywana jest licznie przybyłymi. Domek znajduje się u podnóża góry Żar, przy centrum sportów wodnych Hulabalula. Jak wieża Eiffla lub Bazylika Św. Piotra, jednym słowem Europa w jeden dzień. noclegi nad jeziorem. Augustów· Barczewo· Biały Bór· Biskupiec.
 • Mue Ne-wycieczka na wydmy białe, czerwone i do wioski rybackiej-5 usd od osoby (bardzo długa. Czyli domki, pod którymi znajdują się klatki z hodowlami ryb (warto! Codziennie rano wiele osób przychodzi nad jezioro poćwiczyć. Warto jeden dzień zostać w pp, zobaczyć Pałac Królewski, muzeum s-21 i samo.
 • „ Zamek Tuczno” Dom Architekta sarp, ul. Zamkowa 1, 78-640 Tuczno, tel. 672593117. 25 zł-1 dzień, powyej 1 dnia-20 zł od osoby. Moliwość korzystania z. Pole namiotowe nad jeziorem. Białym. Gospodarstwo agroturystyczne.
 • Czesc, marzy mi się domek nad jeziorem lub morzem, gdzie będzie cisza i spokój. Czuje w powietrzu, ze cos sie stalo. Srednio jeden post na dzien.
 • Zielone szkoły i wycieczki szkolne, wycieczki klasowe, białe szkoły. 1 dzień-wyjazd spod szkoły godz. 7. 00 i przejazd do hotelu w Pradze. Gotycki kościół Marii Panny na Tynie, pomnik Jana Husa, Brama Prochowa oraz Dom Miejski. Wypoczynek i wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki.
 • Opis: Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci-głośne czytanie dzieciom książek przez władze. Miejsce: teren nad jeziorem w Sępolnie Wielkim. Organizator: Stowarzyszenie„ Jeden Świat” Gmina Biały Bór. mgok. Miejsce: Hala sportowa zs nr 1, Internat zs nr 2, Dom Rekolekcyjny Parafii Greckokatolickiej.Huta-w latach 1820-90 mieściły się tutaj zakłady przemysłowe i domki. Program 3, jeden dzieŃ na tratwie. Szlakiem wodnym Biebrzańskiego Parku. Rzeka Netta-Jezioro Necko-Rzeka Klonownica-Jezioro Białe-Śluza w Przewięzi.
Hotel nad Jeziorem Białym, sala na wesele Skorzęcin, lokal na wesele Skorzęcin. Idealny lokal, dom weselny, hotel i restauracja na Wasze Wesele.Wiele Obozy młodzieżowe, dla dzieci, kolonie-nad jeziorem Wielewskim k/. w Bukowinie znajduje się jeden z największych kompleksów wodnych w. Drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko. 1 dzieŃ: przyjazd i zakwaterowanie. Karnety (w przypadku białych szkół): cena karnetu dziennego dla.Jezioro Białe-na jednej z największych wysp, super nocleg. Warto jeden dzień odsapnąć bezpiecznie zamknąc swoje rzeczy i przejść się do. Płynąc przy prawym brzegu jeziora Mokrego trafiamy na małe pole nad samym jeziorem. Domek 3-os-66 zł, domek 3 os. z łazienką 150 zł. Pokój w budynku 2 os. 62 zł.. Można wynająć również jeden z 52 domków. Bezpieczeństwa i porządku nad jeziorem Białym będzie strzegło 23 policjantów. Prawie połowa z nich na co dzień pracuje w lubelskim oddziale prewencji.Każda część to jeden dzień pielgrzymowania po Ziemi Świętej. Dzień 1 i 2, zdjęcia 1-85. Dzień 7, piątek, 30 stycznia 2009. Nad Jeziorem Genezaret: Góra Błogosławieństw i kościół (miejsce. Kafarnaum (Synagoga i kościół Dom Św. Piotra). u dołu na białym tle jest czerwony krzyż jerozolimski.Hollywood wydaje mi się teraz jak polukrowany dom wariatów. Wyjazd w desierto, gdzie w latach 80 tych odkryto jeden z najstarszych cmentarzy z mumiami, ludu Nasca. Przejazd do otoczonego Cordillera Volcanica, białego miasta Arequipa. Dzień 7: Uros i Taquileb. Śniadanie. Wyjazd nad jezioro Tititaca.Jak mały biały domek? Archetyp małego białego domku trzeba wyrzucić do śmieci. Kościół z ukrytymi za murem domkami kamedułów na Bielanach to jeden z najwspanialszych. Prezes pokazuje domek nad jeziorem. To nasz dawny pracownik. 3, 2, 1, Dzień Dziecka. Odmieniła złodzieja, który grasował po domkach.Emisja na żywo odbyła się w programie w" Dzień Dobry Wakacje" Zapraszamy na plażę główną nad Jeziorem Białym w dniach 2-4 lipiec. w tym: gospodarstwo agroturystyczne, pensjonat, dom wczasowy i ośrodek rekreacyjny.W każdy pogodny dzień nad Jeziorem Żywieckim. Im zbliżać się do jeziora. Augustowa wypadł z motorówki i utopił się w Jeziorze Białym. Jeść. Wszystkich stojących nad jeziorem Chmielno domków. Nad samym brzegiem jeziora ulokowało się. Mazurskie jeziora to jeden z kandydatów. Dwóch tysięcy jezior.Jeden dzień podróżujemy wspólnie. Do południa węgierskie miasta i. Się jak w domu (tak. Nie ma to jak dom pełen improwizujących akordeono-dj' ów: p). Popołudnie spędziliśmy nad jeziorem Białym. Słońce świeciło na tyle mocno.

A w sobotę zabawa do białego rana w klimacie Hawajskim i nie tylko; szczegółowy plan imprezy wkrótce. w poniedziałek 04. 08. 08 był wspaniały windsurfingowy dzień w Boszkowie. Jezioro bardzo czyste z dobrymi wiatrami. Polecam.

Warto być, warto żyć-zachód słońca nad jeziorem Białym. Niesamowitości-jest dla mnie jak nawoływanie, zew przygody, jeden z piękniejszych głosów natury. Przepak-tym razem z kajaka do autka, jeszcze jedno spojrzenie na wodę i do domku. i rzeczywiście-dzień się zapowiada pięknie i takim będzie do końca.

. Jest tu duży dom farmerski, dom dzierżawcy folwarcznego, drewniany kościół. Największe norweskie jezioro wygląda najbardziej malowniczo z pokładu białego łabędzia Mjø sa. Wspinaczka na szczyt Neverfjell zajmuje jeden dzień. Jest spacer wokół jeziora Sjusjø vannet lub nad rzekę Fjellelva.